K&H a fenntartható agráriumért ösztöndíj

A K&H Csoport a K&H Egészséges Társadalomért Alapítvánnyal közösen ösztöndíjpályázatot hirdet, melynek célja, hogy anyagi támogatással segítse az agrárágazat egészségesen fenntartható, hosszú távú fejlődését szem előtt tartó hallgatók tanulmányát, kutatómunkáját.

A pályázatban három kategóriában összesen maximum nyolc pályázat nyer ösztöndíjat. Ezen felül különdíjakat kapnak azok az egyetemek, ahonnan a legtöbb pályázat beérkezik, ahonnan a legtöbb nyertes pályázat beérkezik, továbbá különdíjban részesül az a témavezető tanár, aki a legtöbb érvényes pályamunka nevezését segíti.

A pályázatot az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karának, Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karának és Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karának alap- és mesterképzésen résztvevő, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatói, illetve PhD képzésen részt vevő hallgatói nyújthatják be.

Benyújtási határidő: 2024. 09. 27.

Részletes felhívás linkje: ITT

A felhívással kapcsolatban a Pályázati Irodában tájékoztatást nyújt: