Kapy Jenő Szakkollégium programjai 2022/23

Pályázó neve: Óbudai Egyetem

Projekt azonosítószáma: NTP-SZKOLL-22-0078

Megítélt támogatás:  3 591 000 Ft

Megvalósítás időtartama: 2022. 07. 01. – 2023. 06. 30.

A Kapy Jenő Szakkollégium programjai 2022/23-ban:

1. 15 órás közéleti, elméleti témájú kurzus (szakkurzus): Szociálisan hátrányos emberek építészete -cigányság – Dr. Csanády Gábor
  2. 15 órás közéleti, elméleti témájú kurzus (szakkurzus): Parametrikus építészet -elmélet – Gyulai Levente – A hallgató megismerkedik a parametrikus-generatív tervezés nyelvével és felépítésével, megérti a a szoftverrel való „hibrid” gondolkodás módját a design szempontjából.
  3. 15 órás közéleti, elméleti témájú kurzus (szakkurzus): Bontott építési hulladék felhasználása -elmélet – Nemoda Ferenc
  4. 15 órás gyakorlati ismereteket és tapasztalatot adó kurzus (szakszeminárium) – parametrikus építészet -gyakorlat – Gyulai Levente – közösen dolgozva professzionális modellezési és rendelési szint elérése parametrikus modellezési technikák alkalmazásának gyakorlása épületmodelleknél, bútoroknál.
  5. 15 órás gyakorlati ismereteket és tapasztalatot adó kurzus (szakszeminárium) – bontott építési hulladék felhasználása – gyakorlat – Nemoda Ferenc