YBL TDK műhelymunkák, programok és konferencia 2022/23

Pályázó neve: Óbudai Egyetem

Projekt azonosítószáma: NTP-HHTDK-22-0066

Megítélt támogatás:  1 500 000 Ft

Megvalósítás időtartama: 2022. 08. 01. – 2023. 06. 30.

A pályázati program célja a Kar Tudományos Diákköri műhelyei és ehhez kapcsolódó rendezvényeinek támogatása. A jelen program célkitűzése az ÓE Ybl Miklós Építéstudományi Karon a TDK tevékenység erősítése, színvonalas kari konferencia lebonyolítása. A program célja, hogy elősegítse a fiatal tehetségek kibontakozását. A résztvevő diákok a TDK műhelymunkákban való aktív részvétellel a tudomány aktuális kérdéseivel foglalkozhatnak. A TDK munka során a résztvevők közösséget alkothatnak, mely erősíti a tudomány iránti elkötelezettséget. A TDK munkában részt vevő hallgatók írásbeli és szóbeli kommunikációs kompetenciája javul, elősegítve a TDK konferenciákon való részvétel sikerességét, valamint a előnyt jelent későbbi tudományos tevékenységük során.